Zapraszamy na spotkanie Klubu Eksportera, 13.03.2024 r.  

25 lutego, 2024

Myślisz o rozszerzeniu biznesu na rynki zagraniczne? A może już eksportujesz i masz apetyt na więcej? Klub Eksportera jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na spotkanie Klubu Eksportera w dniu 13 marca 2024 r. (środa) w Hotelu 3 Trio, ul. Hurtowa 3, w Białymstoku.

Zapisy zamknięte

? Odkrywaj możliwości, jakie daje eksport. Dołączając do Klubu Eksportera poznasz praktyczne wskazówki, inspirujące historie innych firm i najnowsze trendy w dziedzinie eksportu.

? Buduj relacje biznesowe. W Klubie Eksportera nie tylko zdobędziesz wiedzę, ale także nawiążesz cenne kontakty. Poznasz innych przedsiębiorców z regionu, którzy podzielają Twoje międzynarodowe ambicje i cele.

? Zainspiruj się sukcesami innych. Klub Eksportera to więcej niż networking. Podczas spotkań doświadczeni eksporterzy podzielą się swoimi historiami, opowiedzą, co w eksporcie się sprawdza, a czego unikać. Dostaniesz dostęp do wiedzy o eksporcie z pierwszej ręki.

? Zaplanuj swój międzynarodowy sukces. W Klubie Eksportera poznasz dostępne formy wsparcia firm zainteresowanych wejściem na nowe rynki, takie jak dotacje, granty, usługi doradcze itp. Dzięki temu szybciej, bezpieczniej i taniej zrealizujesz swoje plany eksportowe.

Nie przegap szansy na międzynarodowy rozwój Twojej firmy. Dołącz do Klubu Eksportera i ruszaj w drogę na nowe rynki!

Program wydarzenia

 • 10:30-11:00 – Rejestracja i kawa powitalna
 • 11:00-11:10 – Powitanie przez Lidera projektu Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Partnerów: Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego, Izbę Przemysłowo-Handlową oraz Podlaski Klub Biznesu
 • 11:10-12:00 – Panel z udziałem przedsiębiorców z różnych branż dotyczący wychodzenia na rynki zagraniczne (możliwości, zagrożenia, sukcesy, porażki, wsparcie Instytucji Otoczenia Biznesu):
  • TOBO Sp. z o.o. – Bożena Datczuk, Prezes Zarządu
  • 4SZPAKI Sp. z o.o. Sp.k. – Grzegorz Sienkiewicz, Wspólnik
  • EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o. – Wojciech Dąbrowski, Prezes Zarządu
 • 12:00-12:20 – Przedstawienie działań realizowanych w ramach projektu „Podlaskie Centrum Eksportera”
 • 12:20-12:30 – Podsumowanie
 • 12:30-13:00 – Poczęstunek i rozmowy networkingowe

Zgłoszenia

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego online znajdującego się na dole strony do 10 marca 2024 r. Po weryfikacji zgłoszenia wyślemy e-mail potwierdzający udział w spotkaniu.

Udział BEZPŁATNY

Liczba miejsc ograniczona.

Poznaj Podlaskie Centrum Eksportera!

Klub Eksportera to jedna z wielu propozycji Podlaskiego Centrum Eksportera. Sprawdź, jak jeszcze wspieramy firmy w drodze na nowe rynki. Podlaskie Centrum Eksportera to:

? usługi doradcze w zakresie eksportu i poszukiwania kontrahentów. Potrzebujesz wsparcia ekspertów zewnętrznych? Skorzystaj z doradztwa prawnego, usług brokera eksportu lub zamów analizy niezbędne do wejścia na nowy rynek.

? wyjazdy na zagraniczne misje gospodarcze. Zapewnimy Ci unikalną możliwość udziału w zagranicznych targach międzynarodowych w roli zwiedzającego lub wystawcy na stoisku wspólnym. Zyskasz szansę na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i poznanie nowych rynków.

? granty na wystawianie się na targach międzynarodowych. Chcesz profesjonalnie zaprezentować swoje produkty na targach zagranicznych? Skorzystaj z grantów na indywidualne wyjazdy targowe w charakterze wystawcy. To doskonała okazja do promocji na arenie międzynarodowej.

Rozwiń skrzydła z Podlaskim Centrum Eksportera. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w rozwoju biznesu na międzynarodową skalę.

Dołącz do Klubu Eksportera – postaw na eksport i rozwijaj firmę międzynarodowo!

Kontakt

Krzysztof Borowski
T: +48 690 176 231
E: borowski@pfrr.pl

Przeczytaj także

Skip to content